MetaTrader 5 yra galinga, daugybę funkcijų turinti prekybinė platforma, kuri jums suteikia visas reikiamas galimybes prekybai finansinėse rinkose. Nors terminalas yra galingas ir turi itin daug funkcijų, jis taip pat yra ir lengvai naudojamas bei suteikia galimybę atlikti struktūrinio išdėstymo keitimus, taip pritaikant terminalą prie patogiausios asmeninės prekybinės aplinkos. MT5 pagalba, galėsite analizuoti rinką, naudodami didelį jau įdiegtų prekybių indikatorių, grafinių įrankių pasirinkimą, atlikti sandorius ir valdyti savo prekymą su dideliu malonumu.

MT5 Mobile


Mobiliųjų platformų naudojimas visiškai pakeitė prekybos principą. Daugiau nebereikia būti tarsi "prisiklijavusiam" prie terminalo kompiuteryje, dabar galite sekti finansų rinkos pokyčius bet kur ir bet kada, naudojantis savo išmaniuoju telefonu ir/arba planšetiniu kompiuteriu. Siūlome jums išbandyti FxPro mobiliąsias prekybines platformas, kuriomis turėsite sekančias galimybes:

  • Prekiauti bet kur ir bet kada
  • Greitas prekybinių sandorių įvykdymas
  • Terminalai palaiko Android, iOS ir internetines versijas
  • Nesudėtingas naudojimasis terminalu

MT5 dabar jau yra pritaikymas Android bei iOS įrenginiams. MT5 Mobile leidžia jums sekti finansų rinkos padėtį bei visapusiškai valdyti prekybinius sandorius naudojantis jūsų išmaniuoju telefonu, ar planšetiniu kompiuteriu. Puikus pasirinkimas brokeriams, kurie nesėdi vienoje vietoje. MT5 mobile terminale rasite tobulą aplinką, rinkos gylio informaciją ir visus reikiamus prekybinių sandorių sudarymo bei rinkos analizavimo įrankius.

Atsisiųsti programą:
Atsisiųsti iš Apple Store Atsisiųsti iš Google Play