MetaTrader4 (MT4) - pirmaujantis rinkoje klientų prekybinis terminalas, suteikiantis galimybę klientams dar lengviau atlikti sandorius įvairiose rinkose. Profesionali MT4 grafikų bei apgalvota sandorių sudarymo sistema, indikatoriai, finansų pasaulio naujienos, analitika ir kiti prekybiniai instrumentai leis jums valdyti savo aktyvus greitai ir efektyviai. Su FxPro prekybos sąlygomis ir sąžiningos prekybos praktikomis FxPro MT4 yra viena iš galingiausių prekybos Forex'e kombinacijų.

MT4 Mobile


Mobiliųjų platformų naudojimas visiškai pakeitė prekybos principą. Daugiau nebereikia būti tarsi "prisiklijavusiam" prie terminalo kompiuteryje, dabar galite sekti finansų rinkos pokyčius bet kur ir bet kada, naudojantis savo išmaniuoju telefonu ir/arba planšetiniu kompiuteriu. Siūlome jums išbandyti FxPro mobiliąsias prekybines platformas.

Pagrindiniai ypatumai:

  • Prekiauti bet kur ir bet kada
  • Greitas prekybinių sandorių įvykdymas
  • Terminalai palaiko Android, iOS ir internetines versijas
  • Nesudėtingas naudojimasis terminalu

Su MT4 iPhone ir iPad galėsite mėgautis populiariausia prekybine platforma, turinčia pilną funkcionalumą jūsų mobiliajame įrenginyje. Per terminalą pasieksite sandorio sudarymo ir nutraukimo, Finansų rinkos stebėjimo ir techninės analizės vedimo galimybes, turėsite prieigą prie 30 iškarto įdigtų techninių indikatorių.

Su Android operacine sistema, galėsite pasiekti dvi MT4 prekybinio terminalo aplinkas. Tai internetinė ir programa jūsų Android išmaniajame įrenginyje.

Atsisiųsti programą:
Download on iTunes Download on Google Play